SPAW-11-150
Produkto kategorija
MTC veleno varikliai
Oru aušinamas veleno variklis
SPF-0,8
SPF-1,5
SPF-2.2
SPF-3.5
SPF-4.5
SPF-6.0
SPF-7.5
SPF-9.0
SPF-13,5
Vandeniu aušinamas veleno variklis
SPW-0,8-65
SPWG-1.2-62
SPW-1.5-80
ATC veleno variklis
ATC oru aušinamas veleno variklis
SPAF-4.5
SPAF-6.0
SPAF-7.5
SPAF-9.0
SPAF-12
SPAF-13.5
ATC vandeniu aušinamas veleno variklis
SPAW-2.2-80
SPAW-3.2-100
SPAW-7.5
SPAW-11-150
Servo veleno variklis
SPS175
SPS205
SPS265
SPS320
Mechaninis veleno variklis
A2-8
BT30-100
BT40-120
A2-5-150
CNC veleno gręžimas
SPZ-A5+41
SPZ-A9
SPZ-A12B4L8
SPZ-A12BL8Z1
VFD
0,75 kW
1,5 kW
2,2 kW
3,7 kW
5,5 kW
7,5 kW
11 kW
15 kW
30 kW
45 kW
110 kW